BIOKOTLE NA SPALOVÁNÍ PELET A KUKUŘICE OD ČESKÉHO VÝROBCE CLEVERHEAT

Kotle společnosti CLEVERHEAT jsou ekologické a splňují podmínky pro dotace ZELENÁ ÚSPORÁM. Kotle i krbová kamna a teplovzdušný ohřívač jsou perfektní alternativou za kotle na fosilní paliva. Výrobky společnosti CLEVERHEAT mají automatický provoz, jednoduché ovládání, objemný zásobník paliva, nerezový pohyblivý rošt a dokonce automatické čištění teplosměnných ploch. Provozováním těchto kotlů nejen že šetříte naše ovzduší, ale díky možnosti spalování kukuřičného zrna také podporujete naše zemědělce. Kukuřici můžeme právem považovat za ekologické topení vzhledem k vysoké užitné hodnotě, kterou získaváme dokonalým spálením při velmi nízkých emisích. Jedná se o levné topení s úsporou až 2/3 nákladů v porovnání s topením např. zemním plynem.

  

Teplovodní kotle

jsou určeny ke spalování kukuřičného zrna a dřevěných pelet. Jedná se o ekologické palivo a jeden z nejlevnějších způsobů vytápění. Celý provoz teplovodních kotlů je zcela automatický, vzhledem k dokonalému spalování stačí vyprázdnění popelníku po 3-14 dnech provozu, v závislosti na zvoleném palivu a stupni výkonu.

Krbová kamna

jako jediná v ČR umožňují spalování nejen dřevěných peletek, ale také kukuřičného zrna. Vzhledem k vysoké užitné hodnotě lze kukuřici považovat za ekologické palivo budoucnosti nabízející levné vytápění. Krbová kamna poskytují zcela automatický provoz s možností napojení na termostat. Cirkulaci vzduchu zajišťují tiché EC ventilátory s regulací otáček dle nastaveného výkonu. Krbová kamna nabízejí možnost ovládání pomocí GSM modulu a celodenní provoz bez obsluhy poskytuje komfort vytápění nejen pro chalupy, chaty a kanceláře, ale i rodinné domy.

Teplovzdušný ohřívač

je určen k vytápění průmyslových, garážových, dílenských a zemědělských prostor o velikosti do 750 m3.  Teplovzdušný ohřívač umožňuje spalování kukuřičného zrna nebo dřevěných pelet. Jedná se o ekologické, nízkonákladové vytápění. Provoz je zcela automatický s možností napojení na termostat a nastavení doby vytápění elektronickými spínacími hodinami.

 

Portál Lovosice Katalog firem - Firmy Litoměřice SEO Rozcestník Seznam-firem.info optimalizace PageRank.cz .: EM-LINKS :. www.uvodnik.cz Contraco.cz - katalog stránek Katalog-Firem.com
JAHHO.cz Výměna odkazů - kde rychle vyměnit odkaz?