Krbová peletová kamna COLA

Představte si okouzlující mihotavou záři živých plamenů ohně, jak zpříjemňuje atmosféru vašeho domova... prohlubuje vaši relaxaci... vnáší radost do očí vašich dětí... vzbuzuje zájem vašich přátel...

Výborným řešením jsou interierová krbová kamna na pelety COLA, která vám navíc přinesou celou řadu dalších výhod!

Krbová kamna na pelety COLA vynikají vysokou účinností a navíc oproti klasickým krbům a krbovým kamnům i bezprašným provozem. Při hoření pelet se v peletových krbových kamnech nevytváří kouř a vzniká jen nepatrné množství popela v porovnání s topeništěmi spalujícími dřevo.
Ekologické vytápění peletami usnadní dostatečně velká kapacita zásobníku na pelety s dávkovačem, který zvýší komfort obsluhy a eliminuje tak nutnost častého přikládání pelet.
Peletová kamna vám budou jistě imponovat velmi nízkými provozními náklady - úspora až 50% oproti topení plynem!
Na vybrané typy krbových kamen COLA můžete získat dotaci až 95 000 Kč z programu Zelená úsporám!

Obsluha i údržba peletových krbových kamen je dokonale snadná.
Peletová kachlová krbová kamna COLA nabízejí plně automatický provoz, srovnatelný s plynovým kotlem.


 

Zapnutí i vypnutí peletových krbových kamen COLA si můžete naprogramovat zvlášť na každý den v týdnu - přesně podle potřeb vaší domácnosti.
Především majitelé rekreačních objektů ocení možnost připojení GSM modulu, který umožní ovládání peletových kamen na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Stačí zaslat SMS a vaše chata či chalupa bude při vašem příjezdu již příjemně vytopena.
Peletová krbová kamna přichází na trh s moderní technologií a desigem vhodným pro různé typy interiérů - vybírejte mezi skleněným, ocelovým či kachlovým obložením. Krbová kamna na pelety COLA jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny, čímž je zaručena dlouhá životnost výrobků.
Krbová peletová kamna COLA jsou ideální pro novostavby, pasivní a nízkoenergetické domy.
Interiérové kotle na pelety Termo je možné připojit na radiátory, podlahové vytápění, nebo výměník pro ohřev teplé užitkové vody.

 

VARIANTY KRBOVÝCH KAMEN COLA:

Krbová kachlová peletová kamna

Krbová kachlová peletová kamna teplovzdušná

Krbová kachlová peletová kamna s výměníkem Termo

 

JAK PRACUJÍ KRBOVÁ PELETOVÁ KAMNA COLA?

Portál Lovosice Katalog firem - Firmy Litoměřice SEO Rozcestník Seznam-firem.info optimalizace PageRank.cz .: EM-LINKS :. www.uvodnik.cz Contraco.cz - katalog stránek Katalog-Firem.com
JAHHO.cz Výměna odkazů - kde rychle vyměnit odkaz?